"Євро-2016": Португалія - перша півфіналістка турніру

Стас Соколов1 липня 2016 р.

Збірна Португалії в серії післяматчевих пенальті перемогла команду Польщі і стала першою півфіналісткою Чемпіонату Європи.

Португальці змогли пройти поляків
Португальці змогли пройти поляківФото: Reuters/K. Pfaffenbach

Збірна Португалії ввечері у четвер, 30 червня, у матчі 1/4 фіналу Чемпіонату Європи з футболу в серії післяматчевих пенальті перемогла команду Польщі і вийшла до півфінальної стадії турніру.

Рахунок у матчі, який проходив у Марселі, вже на другій хвилині відкрив "зірковий" нападник поляків Роберт Левандовський, який замкнув передачу Каміля Гросицького. Цей гол став для форварда першим на турнірі.

Роберт Левандовський святкує голФото: Reuters/M. Dalder

Португальці відігралися ще до перерви - на 33-й хвилині потужно пробив півзахисник португальців Ренату Санчеш, і після рикошету м'яч влетів у нижній кут воріт.

Гол Ренату СанчешаФото: Reuters/K. Pfaffenbach

Гра не відзначалася гостротою і в основний та додатковий час завершилася внічию 1-1. У серії післяматчевих пенальті не зміг забити Якуб Блащиковський - удар парирував Руй Патрісіу. Вирішальний 11-метровий у португальців реалізував Рікарду Куарежма.

Португальці вийшли в півфінал, не вигравши жодного матчу в основний час - три нічиї в групі та перемога у додатковий час в 1/8 проти Хорватії. Суперник збірної Португалії визначиться 1 липня у матчі Бельгія-Уельс. В інших чвертьфіналах зіграють Італія-Німеччина та Франція-Ісландія.