СпортІспанія

Іспанія розгромила Грузію та пройшла в чвертьфінал Євро-2024

Віолетта Чайковська
30 червня 2024 р.

На рахунку грузинської збірної - один гол, і той від іспанського гравця. Іспанці влучили у ворота противника чотири рази та боротимуться в 1/4 чемпіонату Європи з футболу.

Іспанія - Грузія на "Євро-2024" 30 червня 2024
Іспанські футболісти розгромили грузинів у 1/8 ЧЄ-2024Фото: Ronald Wittek/EPA

Національна збірна Іспанії з футболу в 1/8 Чемпіонату Європи (ЧЄ) в неділю, 30 червня, розгромила команду Грузії - 4:1 та продовжить боротьбу за кубок у чвертьфіналі "Євро-2024".

Перший тайм - автогол і зрівняння

На 18-й хвилині Отар Какабадзе передав пас на Хвічу Кварацхелію, а іспанський гравець Робен Ле Норман, намагаючись заблокувати передачу, переправив м'яч у власні ворота. Він став першим пропущеним Іспанією на нинішньому чемпіонаті.

Автогол НорманаФото: Thilo Schmuelgen/REUTERS

Зрівняти рахунок іспанцям вдалося на 39-й хвилині: Родрі влучно пробив у дальній кут.

Мамардашвілі пропустив м'яч від РодріФото: Carmen Jaspersen/REUTERS

Другий тайм - плюс три у ворота Грузії

На 51-й хвилині Іспанія вирвалась вперед: Фабіан Руїс приніс збірній другий гол у ворота Грузії.

Гол Руїса вивів Іспанію впередФото: Darko Vojinovic/AP Photo/picture alliance

На 75-й хвилині Ніко Вільямс довів рахунок до 3:1, а вже на 84-й Дані Ольмо - до розгромного 4:1.

Третій гол - від ВільямсаФото: Frank Augstein/AP Photo/picture alliance
Четвертий - від Ольмо (праворуч)Фото: Frank Augstein/AP Photo/picture alliance

Тепер у 1/4 Іспанія боротиметься за вихід у півфінал зі збірною Німеччини 5 липня.