На Чернігівщині 340 тисяч абонентів без світла через удар РФ
6 квітня 2026 р.
Російська армія пошкодила в ніч на понеділок, 6 квітня, важливий енергетичний об'єкт у Ніжинському районі Чернігівської області, повідомляє "Чернігівобленерго".
Внаслідок атаки знеструмлені 340 тисяч абонентів у Чернігові та Прилуках, Чернігівському та Прилуцькому районах. Енергетики почнуть аварійно-відновлювальні роботи щойно дозволить безпекова ситуація.
Крім того, вкотре знеструмлене місто Славутич Київської області, повідомив мер Юрій Фомічев. "Водопостачання на резервному живленні. Реагуємо на ситуацію по її розвитку", - додав він.
Нічна атака РФ
Цієї ночі російські безпілотники атакували також Одесу. Дрон влучив у багатоповерховку. Відомо про трьох загиблих, серед яких - дитина, та десятьох поранених. Аварійно-рятувальні роботи тривають, під завалами можуть бути люди.